Geoblog.pl    ewaimarcin    Podróże    Kuba 2008    Wycieczka na Cayo Blanco

Wycieczka na Cayo Blanco

Kuba
Kuba, Cayo Blanco

Dziś totalne leniuchowanie. Czasami tak trzeba. Wybieramy się na wycieczkę na Cayo Blanco. Pierwsza rajska wyspa, na której będziemy. Na folderach wyglądało bajecznie... zobaczymy jak w rzeczywistości.
Wsiadamy na niewielki katamaran i ruszamy w drogę. Oczywiście rum leje się litrami, piwo, napoje, czego dusza zapragnie. Oprócz nas nie ma innych Polaków, za to mnóstwo Niemców i Rosjan.
Foldery nie kłamią. Jest cudownie, pięknie, chyba nigdy wcześniej nie widzieliśmy takich widoków. W końcu docieramy do "basenu z delfinami", który usytuowany jest w połowie drogi na wyspę. Jupi... będziemy pływać z delfinami, moje, nasze marzenie z dziecństwa się spełnia. Jest bosko. Delfiny są cudowne. Po wspólnym pływaniu możemy zrobic sobie razem zdjęcie - pamiątka na całe życie - bierzemy!!!
Czas mija strasznie szybko. Wsiadamy na katamaran i ruszamy w dalszą drogę. W końcu dopływamy na wyspę. Jest piękna. Byłaby piękniejsza gdyby nie tysiące turystów. No cóż. Zjadamy obiad i idziemy wzdłuż plaży, tam gdzie nikogo innego nie ma. Chwila spokoju. Można się zrelaksować na maksa w tym otoczeniu. Błękit nieba, lazurowe morze, biały piasek, słońce... i rum :) niczego więcej nam nie trzeba!

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

Zasoby: 21 wpisów21 0 komentarzy0 0 zdjęć0 0 plików multimedialnych0

11.02.2012 - 11.02.2012